Van Kültür Yolu Festivali’nde Fatma Turgut öğrencilere kep attırdı

Van Kültür Yolu Festivali kapsamında Atatürk Kültür Parkı’nda düzenlenen konserde Fatma Turgut hayranlarıyla buluştu. Turgut konserde, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencilerine de geri sayım yaparak kep attırdı. Sahne yanına çağırdığı öğrencilerle konuşan sanatçı, “Ben de müzik öğretmeniyim, 3 sene öğretmenlik yaptım, yapmak istediğiniz meslek, gönlünüzden geçen hangisiyse umarım gerçek olur” diye konuştu.

Fatma Turgut sahnede yaptığı konuşmada, “Bu organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 16 Kasım’da Van’da çok güzel ve kalabalık bir konser vermiştim. Ben burayı ve buraya gelmeyi çok seviyorum ” dedi. Havaalanına gelerek kiraz getiren ama kendisini göremeyen hayranını da seyirciler arasında bulan Fatma Turgut, “Beni çok mutlu ettiniz, çok teşekkür ediyorum” dedi.

Turgut, Mübadele Günleri, Bir Varmış Bir Yokmuş, İkimizden Biri, Pembe Mezarlık, Değmesin Ellerimiz gibi sevilen şarkılarını Vanlılarla hep bir ağızdan söyledi. Sanatçı ayrıca hayranlarının hazırladığı dövizleri de sahneden aldırarak, imzaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir